Działki inwestycyjne na sprzedaż

Może już od dawna marzy Ci się własny dom. Być może właśnie mieszkasz z rodzicami, teściami, a założyłeś już rodzinę i czujesz, że oto nadeszła pora, aby wyfrunąć z gniazda. Nie ma nic lepszego od mieszkania z małżonką/małżonkiem wraz z dziećmi we własnym domu. Nikt nie będzie wtrącał się w Wasze życie, w każdą kłótnię i udzielał Wam „dobrych rad”. To Wasze życie i powinniście żyć najlepiej jak umiecie, ale po swojemu. Tylko w ten sposób jesteście wstanie przeżyć w małżeństwie wiele zgodnych lat. Dlatego nie wahaj się i skontaktuj się z właścicielami dwóch domów jednorodzinnych w Poznań – Smochowice na ulicy Myśliborskiej. Każdy z domów ma 300 m2. Oprócz domu z działką na której stoi dom jest jeszcze działka zieleni. Będziesz mógł stworzyć ogródek czy altankę, o których tak marzyłeś. Działka z domem jest oczywiście uzbrojona we wszystkie potrzebne media. Dom posiada dwie kuchnie, trzy łazienki, jedną sypialnię, trzy pokoje, jeden pokój dzienny, pomieszczenie gospodarcze oraz biuro. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z właścicielami i ustal szczegóły kupna domu.

Być może posiadasz większą gotówkę lub chciałbyś wciąż kredyt na zakup działki z nieruchomością inwestycyjną. Od dawna marzy Ci się założenie własnego biznesu. Zatem do dzieła. Właściciele mają działkę inwestycyjną na sprzedaż lub wynajem. Dokładniej mówiąc są to dwie hale magazynowo – produkcyjne wraz z domem, który ma pełnić rolę biura. Jedna z hal przyłączona jest do domu, druga jest wolnostojąca. Nieruchomość przemysłowa jest w pełni uzbrojona. Każda z hal ma 150 m2. Dom posiada powierzchnię 100 m2. Działka natomiast ma 6 ha i jest działką rolniczą, która w perspektywie ma być przekwalifikowana na aktywizację gospodarczą. Nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana jest przy trasie DK 92 Poznań – Szczecin – Berlin.

Jeżeli jesteś zainteresowany obiektami, które sprzedają lub wynajmują ich właściciele, skontaktuj się z nimi jak najszybciej. Nie pozwól, aby ktoś inny był od Ciebie szybszy.

Real estate

  • Sprzedaż działek pod inwestycje

Anna Real Estate

60-955 Poznań
tel. +61-8411-810

Zobacz także:

TOKA+HOME - Dąbrowa Górnicza

TOKA+HOME - Dąbrowa Górnicza

Płyty elewacyjne zmienią wygląd budynku

Płyty elewacyjne zmienią wygląd budynku

Elewacje granitowe – Poznań

Elewacje granitowe – Poznań

Dlaczego warto wykorzystać płyty warstwowe?

Dlaczego warto wykorzystać płyty warstwowe?

Domy energooszczędne nowoczesne

Domy energooszczędne nowoczesne