Karty charakterystyk substancji niebezpiecznych

Nasza firma Pro-Perfekt od 2009 roku zajmuje się wytwarzanie kart charakterystyki niebezpiecznych substancji, a także ich serwisem. Nasze grono składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży i z profesjonalną wiedzą chemiczną.

Wykonywane usługi traktujemy bardzo poważnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są karty charakterystyk substancji niebezpiecznych i że każdy najmniejszy błąd może stanowić poważne niebezpieczeństwo. Dlatego też z taką uwagą i systematycznością śledzimy wszelkie zmiany w ustawodawstwie, odgrywające tak istotną rolę podczas tworzenia kart. Powierzając nam zlecenie wykonania kart, możesz być pewny, że będą wykonane one rzetelnie i na czas. Wykonamy kartę na podstawie oryginalnej karty przygotowanej zgodnie z przepisami UE dostosowując ją do polskich przepisów. Wykonamy również kartę na podstawie oryginalnej karty przygotowanej zgodnie z przepisami innymi niż unijne dostosowując ją do polskich przepisów. Tworzymy także karty na podstawie receptury z pełną klasyfikacją zagrożeń i oznakowaniem, według przepisów dyrektywy preparatowej, jak również według przepisów CLP. Przygotujemy też kartę (na podstawie karty w języku polskim lub innym) w języku angielskim zgodnie z przepisami unijnymi.

Jeśli chodzi o ceny za usługi, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Bierzemy wówczas pod uwagę wymagania klienta, rodzaj współpracy i ilość kart do wykonania.

Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy. Formularz oraz pozostałe dane zamieszczone są na http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Biuro rachunkowe - Białystok cennik

Biuro rachunkowe - Białystok cennik

Oferta Ogrodów Barw

Oferta Ogrodów Barw

Cięcie laserowe – profesjonalnie i szybko!

Cięcie laserowe – profesjonalnie i szybko!

Niszczenie dokumentów w Markach

Niszczenie dokumentów w Markach

Oferta prowadzenia księgi rachunkowej w Twojej firmie

Oferta prowadzenia księgi rachunkowej w Twojej firmie