Olimpiakos Warszawa – badania wydolnościowe

W karierze każdego sportowca niezwykle ważny jest oczywiście trening oraz odpowiednia dieta. To miesiące, a często i lata ciężkich treningów, pozwalają na osiąganie tych wielkich sukcesów, które dają sportowcom siłę do dalszych działań. Oczywiście sportem nie trzeba zajmować się profesjonalnie, aby potrzebować wsparcia związanego ze sposobami treningu czy odżywiania się. Także amatorzy mają o wiele większą satysfakcję z aktywności fizycznej, gdy widzą jej pozytywne aspekty, a więc coraz lepsze wyniki czy poprawiając się kondycję.

Dowiedz się jak wydajnie i bezpiecznie trenować

To właśnie dla osób liczących na doskonałe sukcesy w sporcie przygotowana jest oferta tego centrum badań wydolnościowych. Tutaj, na specjalistycznym sprzęcie, prowadzone są różnego rodzaju pomiary, których efektem jest możliwość dopasowania dla konkretnego sportowca planu treningowego oraz dietetycznego. Badania to przede wszystkim:

- możliwość zwiększenia efektywności treningów
- dobranie form aktywności do możliwości danego organizmu
- idealne dopasowanie diety
- dużo lepsze wyniki sportowe dla amatorów i profesjonalistów

Badania wydolnościowe prowadzone są pod okiem prawdziwych profesjonalistów, z pomocą których na pewno uda nam się wypracować idealne plany treningowe oraz żywieniowe.


Olimpiakos
VIII Poprzeczna 2A, lok. 15
04-766  Warszawa
tel. 516-183-830

Zobacz także:

Pas kulturystyczny sklep

Pas kulturystyczny sklep

Tenis Powsin

Tenis Powsin