Pas kulturystyczny sklep

Sprzęt sportowy można kupić w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Sportowo.pl wyróżnia się na ich tle przede wszystkim bogatą ofertą. Jest ona skierowana do osób uprawiających sport hobbystycznie i wyczynowo. Znaleźć w niej można odzież i obuwie do fitnessu, boksu, karate i wielu innych dziedzin sportowych. Ćwiczący na siłowni z pewnością usatysfakcjonowani będą z zakupu pasa kulturystycznego, który zapobiegnie powstającym podczas dźwigania urazom kręgosłupa. Z kolei podczas treningów boksu przydadzą się ochraniacze szczęki.

Konkurencyjne ceny na sprzęt dobrej jakości

Sportowo.pl zachęca do regularnych zakupów wyposażenia sportowego. Przyznawane są za nie bowiem specjalne punkty, które gromadzi się w stworzonym przez firmę programie lojalnościowym. W ten sposób można uzyskać dostęp do stałych rabatów na kolejne zamówienia. Specjalne okazje cenowe zostały przygotowane również dla przedszkoli, szkół i klubów.

Akcesoria dla sportowców i amatorów

Niezależnie od tego czy uprawiasz sport zawodowo czy jedynie dla przyjemności, w sklepie Sportowo.pl znajdziesz dla siebie odpowiedni sprzęt. Zarówno pasy kulturystyczne, jak i rękawice czy kaski bokserskie to produkty renomowanych marek, które dbają o każdy detal stworzonych przez siebie propozycji. Z łatwością wyposażysz również w sklepie przydomową siłownię i zadbasz o przygotowanie do treningów fitness. Dokonując zakupów powyżej 200zł klienci otrzymują również całkowicie darmową dostawę zamówienia do wybranego przez nich miejsca.


Sportowo.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań

Zobacz także:

Tenis Powsin

Tenis Powsin

Olimpiakos Warszawa – badania wydolnościowe

Olimpiakos Warszawa – badania wydolnościowe