Psychiatra - Warszawa

W zyskującej na popularności wśród Polaków dziedzinie zdrowia psychicznego, poradnia znana pod skrótem INZPiRO jest aktywna już od 2004 roku, posiadając nieczęste doświadczenie zebrane przez szeroką kadrę Instytutu. W ramach niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej przyjmuje zespół wykształconych psychologów, mających wyższe wykształcenie i często bogate doświadczenie w stołecznych czy łódzkich placówkach związanych ze swoją specjalizacją. Usługi INZPiRO to między innymi:
  • psychiatria, farmakoterapia,

  • psychoterapia w wielu nurtach,

  • terapia indywidualna dla dorosłych i dzieci,

  • terapia grupowa,

  • terapia małżeńska, dla par, związków,

  • szkolenia dla pracowników,

  • warsztaty, grupy wsparcia.Wiele informacji na temat tych i możliwych innych obszarów działania poradni znajduje się na stronie http://psychoterapeuci.pl, reprezentującej w internecie placówkę. Wizyta w INZPiRO jest łatwa, recepcja pracuje w dni tygodnia do godziny 21, a sam dobrze przygotowany do pracy ośrodek znajduje się w samym wręcz centrum miasta, w okolicach Dworca Centralnego, ronda ONZ czy ronda Daszyńskiego.Poszukiwanie optymalnych rozwiązań każdego problemuSpektrum spraw, z którymi zgłaszać się można do psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty, jest na tyle szerokie, że i profil klienta mogącego skorzystać na wizycie w INZPiRO jest różnorodny. Do psychiatry w Warszawie często mogą zgłaszać się osoby mające problemy z komunikacją w związku czy seksualne, nie czują motywacji do pracy czy innych koniecznych działań, mają zmiany nastroju czy nagle poczuły się zaniepokojone swoją sytuacją, albo też przeżywają utratę bliskiej osoby. Psychoterapia i psychiatria są też często sposobem na poradzenie sobie z objawami psychosomatycznymi czy też stanami lękowymi, u których podstaw może stać szereg współzależnych czynników. W INZPiRO można uzyskać profesjonalną diagnozę i umówić się z wybranym specjalistą, poszukując takiego, który zna dany typ problemu najlepiej.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Fala uderzeniowa – rehabilitacja w Warszawie

Fala uderzeniowa – rehabilitacja w Warszawie

Tahini w Twojej kuchni

Tahini w Twojej kuchni

Pomoc psychologiczna w Poznaniu

Pomoc psychologiczna w Poznaniu

Sprzęt ułatwiający mycie chorego

Sprzęt ułatwiający mycie chorego

Renomowane polskie laboratorium kosmetyków

Renomowane polskie laboratorium kosmetyków