Wyposażenie sklepów

Z usług hurtowni mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący, albo zamierzający uruchomić butik lub sklep z odzieżą. W proponowanej ofercie znajdują się rozmaite produkty składające się na kompleksowe wyposażenie sklepów z konfekcją. Wszystkie udostępniane artykuły są nastawione na wysoką jakość wykonania i wygodę użytkowania. Zarówno po stronie klientów, jak i zatrudnionego personelu.

W asortymencie wyposażenia sklepowego hurtowni znaleźć można takie manekiny, które idealnie zbudują klimat każdej witryny, a także znakomicie wyeksponują walory ubrań. Wśród  komponentów wyposażenia wystawowego można odszukać różne części systemów rurowych, dzięki którym możliwe będzie dowolne zaaranżowanie sklepowej wystawy. Nie mogło zabraknąć również takich elementów wyposażenia sklepów jak ekspozytory. W hurtowni „DUŚKA” znajdują się tego typu artykuły w każdej możliwej postaci. Są torsy oraz głowy męskie, damskie i dziecięce. Dłonie oraz stopy. Oferowane przez hurtownię stojaki występują w każdym możliwym rozmiarze i kształcie. Dzięki nim można będzie korzystnie zaprezentować każdy element garderoby.

Klienci hurtowni chętnie korzystają z możliwości wykonania regałów na indywidualne zamówienie, zgodnie z podanymi przez nich szczegółowymi wytycznymi. Dzięki tej opcji mają możliwość zakupienia takiego wyposażenia sklepu, które będzie idealnie pasowało do posiadanego przez nich obiektu handlowego.


Hurtownia "DUŚKA"
Wilenko 18
66-200 Świebodzin
tel. 501 016 049

Zobacz także:

Regały magazynowe wysokiego składowania 

Regały magazynowe wysokiego składowania 

Gięcie blach - Białystok

Gięcie blach - Białystok

Zbiornik na paliwo 5000l

Zbiornik na paliwo 5000l

Sprzęt fryzjerski najlepszej jakości

Sprzęt fryzjerski najlepszej jakości

Cukiernicza lada chłodnicza

Cukiernicza lada chłodnicza